kurs hakowy
Brak kategorii

Jeśli jesteś młodą osobą, zapisz się na kurs hakowy

Jesteś młodą osobą, która może skorzystać z kursów sponsorowanych przez Unię Europejską? Jeśli tak, nie zwlekaj, aż Inn zajmą twoje miejsce. Kursy, takie jak kurs hakowy, otworzą przed tobą wiele możliwości. Jakich? Czym właściwie jest kurs hakowy? O tym w poniższym artykule.

Czym właściwie jest kurs hakowy?

Jesteś młody? Zastanawiasz się, co chcesz robić w przyszłości? Fakt, że jeszcze nie zdecydowałeś nie jest niczym dziwnym. A nawet jeśli już wiesz, co chciałbyś robić, nigdy nie wiadomo, jak potoczy się życie. Jedno jest pewne – jeśli tylko masz okazję, inwestuj w siebie. Jednym ze sposobów by się rozwijać jest zdobywanie wiedzy, kończenie dodatkowych studiów lub kursów. Kursy są o tyle interesujące, że nie trwają długo. Fakt, że nieraz trzeba zapłacić więcej niż będąc po prostu w szkole, ale wykonywać profesję można po kilku tygodniach, a nie raz nawet dniach. Poza tym, jeśli jeszcze chodzisz do szkoły, dowiedz się, że nie mógłbyś skorzystać z Unijnego kursu. Kurs hakowego – inaczej sygnalisty – zapewnia uprawnienia do obsługi haka różnych urządzeń dźwigowych na przykład:

  • suwnic,
  • żurawi,
  • wyciągarek,
  • wciągników,
  • i tym podobnych.

Czy warto? Jak najbardziej. Również, jeśli planujesz pracę za granicą. Takie uprawnienia są zawsze na topie. Jak wygląda kurs hakowego? Możesz go odbyć nawet online!

kurs na ładowarki teleskopowe Poznań

Kurs na hakowego – Jak to wygląda?

Pandemia wiele zmieniła. Niejedna firma zdecydowała się przeprowadzać takie kursy w formie online. W trakcie szkolenia na hakowego zdobywa się wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Następnie należy zdać egzamin wewnętrzny, wtedy otrzymuje się uprawnienia hakowego na wzorze MEN. Koszt takiego kursu wynosi od około 250 zł, jednak jest to wydatek, który szybko się zwróci. Gdzie można pracować mając taki „papierek”? Z certyfikatem, który otrzymasz po kursie hakowego możesz z powodzeniem znaleźć pracę w stoczni, w magazynie, na budowie oraz w pozostałych miejscach, w których niezbędne są urządzenia transportu bliskiego. Jednak na tym kursie świat się nie kończy.

Kurs na ładowarki teleskopowe Poznań, wózki widłowe i inne

Bardzo przydatne są także:

Spawacze zarabiają obecnie naprawdę opłacalne kwoty. Jeśli chodzi o wózki widłowe i ładowarki teleskopowe, to posiadając na nie uprawnienia znajdziesz pracę praktycznie w każdym magazynie czy na lepszej budowie. Kurs na ładowarki teleskopowe Poznań zrobi z ciebie potrzebnego pracownika, a co za tym idzie, sam będziesz mógł stawiać pewne warunki.

Zobacz także