kuchnie Inowrocław
Brak kategorii

Kuchnie Inowrocław – Zmiany widoczne po pandemii

Ty też w trakcie pandemii spędziłaś w kuchni więcej czasu niż kiedykolwiek? To nic niezwykłego! Tak miała każda z nas. Z tego powodu, nasze kuchnie Inowrocław przeszły pewne rewolucje. I nie mówimy tu o zdolnościach kulinarnych, a nowych trendach wnętrzarskich. Co się zmieniło?

Kuchnie Inowrocław – Moda do pandemii

Już od jakiegoś czasu w Polsce modne są kuchnie Inowrocław, które mają przestrzeń. Myśląc „modna kuchnia” wyobrażamy sobie dużo miejsca, światła i wygody. Słusznie. W ostatnich latach wiele osób zdecydowało się na rozwiązanie, jakim jest pokój z aneksem kuchennym. Jest to rozwiązanie, które ma na celu nadanie pomieszczeniu wielkości, dodatkowego metrażu. Wyróżniamy trzy podstawowe typy mebli kuchennych:

  • Klasyczne – prostota, która nie wychodzi z mody,
  • Tradycyjne – przytulnie jak u mamy,
  • Nowoczesne – odważnie i wygodnie.

Który styl ma najwięcej zwolenników? Okazuje się, że zdania są bardzo podzielone, szczególnie, że style te można ze sobą mieszać.

kuchnie Poznań

Nowoczesne – zmienione przez pandemię kuchnie Poznań

W trakcie pandemii nie zmieniło się jedno – cały czas stawiamy na przestrzeń. Dodatkowo nacisk został położony na rozwiązania praktyczne i ułatwiające utrzymanie czystości. Dlaczego? Ponieważ dzięki Covid-19 zaczęliśmy bardziej dbać o higienę. Dlatego dominować będą wytrzymałe i solidne materiały, które poradzą sobie z częstym czyszczeniem i dezynfekowaniem. Do taki materiałów należą odporne na ścieranie i zarysowania:

  • granit,
  • konglomerat,
  • spiek kwarcowy,
  • drewno egzotyczne lub dobrze zaimpregnowany dąb,
  • płyty drewnopodobne pokryte grubą warstwą lakieru.

Blaty i szafki wykonane z takich materiałów są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Ale to nie wszystko. Są solidne, więc będą służyć nam przez wiele lat. Mówi się, że moda i historia lubią się powtarzać. To prawda. W tym oku do łask wraca ekskluzywny marmur. W połączeniu ze złotem i drewnem stworzy efektowny, luksusowy zestaw. Pojawi się także orzech, który nada kuchniom Poznań przytulności, nie ograbiając ich z szyku.

Pamiętajmy, że w kuchni przede wszystkim ma być wygodnie i ciepło. To serce domu, dlatego warto zadbać o rodzinny klimat. Decydując się na nowe meble, bierz pod uwagę swoje upodobania. Nie patrz jedynie na modę, ponieważ ona szybko się zmienia.  

Zobacz także