mieszkania na sprzedaż Janikowo
Brak kategorii

W Janikowie nowe mieszkania na sprzedaż, ale czy warto tu zamieszkać?

Planujesz przeprowadzkę? Widzisz w Internecie nowe mieszkania na sprzedaż Janikowo, ale zastanawiasz się, czy warto tu zamieszkać i czy ceny są adekwatne do jakości? Ten artykuł powinien rozwiać twoje wątpliwości. Podpowiemy także, gdzie jeszcze warto rozejrzeć się za mieszkaniami.

Jakie mieszkania na sprzedaż Janikowo mamy do wyboru?

Ponieważ Janikowo nie jest dużym miastem, mieszkania na sprzedaż Janikowo są tańsze niż chociażby w Inowrocławiu. Ceny nowych apartamentów wahają się średnio między 300 a 450 tysięcy złotych. Oczywiście ceny te zmieniają się z tygodnia na tydzień, dlatego trzeba być dobrym obserwatorem. Przez wojnę nie wiadomo jak wiele jeszcze się zmieni w kwestii cen. Gdzie między innymi powstaje jakieś nowe osiedle? W świetnej lokalizacji, w bliskości przyrody, na ulicy Polnej. Niedaleko stamtąd sklepy, a także jezioro. Z drugiej strony jednak niedaleko są sklepy, punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole i basen! Sprawdziliśmy również jak wyglądają same mieszkania Janikowo. Są wygodne, przestronne i słoneczne. Wiele z nich jest już kupionych bądź zarezerwowanych, dlatego trzeba się śpieszyć.

mieszkania Janikowo

O Janikowie słów kilka  

Janikowo to niewielkie miasto położone niedaleko Inowrocławia i Pakości. Jego powierzchnia wynosi
9,51 km2 . Liczba ludności to 8712. Janikowo to wiele miejsc pracy. Są tu różnego rodzaju markety, a także sklepy z obuwiem i odzieżą. Jest miejski stadion, basen, kilka szkół i przedszkola. Powstało tu kilka osiedli domków i bloków. Miasto może pochwalić się jeziorem i niedawno zrobioną plażą, na której wypożyczyć można kajaki, rowerki wodne i nie tylko. Bliskość Inowrocławia sprawia, że wiele osób decyduje się pracować w większym mieście, ale mieszkać wolą w Janikowie. Jest tu dobre połączenie kolejowe do Bydgoszczy, Poznania, Inowrocław i wielu innych miejscowości. Można powiedzieć, że nic miasteczku nie brakuje. Podobnym, wiele oferującym miasteczkiem jest Żnin, a także Mogilno. Wybierając miejsce do zamieszkania, warto również te miejscowości uwzględnić.

Zobacz także