Wanna z hydromasażem
Brak kategorii

Zimowe kąpiele w Twojej wannie SPA

Kąpiele z widokiem na oblodzone drzewa, w gorącej wodzie z bąbelkami, to marzenie większości z nas. Tylko posiadacze zadaszonych wanien SPA mają możliwość spędzania takich chwil. Co dodatkowo przynosi niezwykły klimat podczas takich kąpieli? Ogrody zimowe!

Ogrody zimowe – dlaczego warto?

Takie ogrody często pełnią funkcję dodatkowego pomieszczenia dla domowników. Co ciekawe, dodając takie pomieszczenie wcale nie musimy mieć pozwolenia na dobudówkę. Taka szklana konstrukcja oparta jest zwykle na drewnianym, stalowym lub aluminiowym szkielecie. Wyróżniamy ogrody zimowe ciepłe (użytkowane przez cały rok) i zimne. Co można tam umieścić? Przede wszystkim nie można zapomnieć o wannie z hydromasażem. Dzięki niej ogród zimowy zmieni się w domowe spa, w którym będziesz mógł korzystać z kąpieli w otoczeniu ulubionego krajobrazu. Będzie to świetne miejsce do odpoczynku i relaksu, ale także do imprez i spotkań ze znajomymi. Stworzenie takiego pomieszczenia jest też świetną alternatywą dla osób, które nie mają możliwości zainwestowania w basen.  

Jacuzzi

Ulepsz swój ogród zimowy o niesamowity wystrój

Inwestując już w taki ogród, możemy stworzyć w nim niesamowite miejsce, które będzie miało serce i klimat. Zwłaszcza zimą ogród zimowy może stać się wtedy namiastką lata, która pozwoli zachować dobry nastrój i przeczekać zimne miesiące. Wystarczy kilka egzotycznych roślin, leżaki i relaksująca muzyka ze śpiewem ptaków, a już poczujemy się, jak w tropikach!

Umieszczając jacuzzi w ogrodzie zimowym, nie musisz martwić się o podglądających sąsiadów. Na szczęście jest wiele rozwiązań, które pozwolą właścicielom na prywatność. Głównie takie osoby decydują się na rolety, które w każdym momencie można zasłonić lub podnieść. Po upuszczeniu rolet jacuzzi stanie się urokliwym miejscem do romantycznych spotkań we dwoje. Jednak jest to także świetna alternatywa dla przyjęć domowych. Drink bar, muzyka i leżaki, a także efektowne oświetlenie.

Zobacz także