#17 koras.indywidualni.org

amira - 29 stycznia 2008 r.

Wykorzystuję chwilę na poleniuchowanie i biorę się do oceny. Muszę odkopać swoją pocztę, która narzeka na nadmiar zgłoszeń. Przekopując tę stertę trafiłam na Korasa, którego serdecznie witam. Piszesz, że jest to blog z różnorakimi wpisami przedstawiającymi głównie przeżycia tudzież spostrzeżenia. Zawsze to mała odskocznia od bardzo monotematycznej elity blogowego świata.

Czytaj dalej »

Komentarzy: 7 »

#16 pierwsze koty za płoty…

Htsz - 7 stycznia 2008 r.

Pierwszy miesiąc za nami. Zainteresowanie stroną jak najbardziej cieszy, szczególnie ze strony poważniejszej blogosfery. W imieniu ekipy dziękuję za wszelkie konstruktywne uwagi odnośnie strony. Wiadomo, nie dogodzi się wszystkim, ale jak najbardziej każdą z nich rozpatrujemy i staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Zgłaszających się do oceny proszę o cierpliwość, zwłaszcza tych, którzy wybrali Amirę. Ma ona na prawdę sporo pracy i zgłoszeń, dlatego wasze blogi dość długo oczekują w kolejce. Jeżeli mógłbym prosić to wybierajcie także innych oceniających. Dajcie szansę się im wykazać :). Na dniach dołączy do grupy jeszcze jedna osoba, aby wspomóc ekipę. Oczywiście cały czas czekam na zgłoszenia od osób chętnych oceniać blogi, szczegóły znajdziecie na podstronie ‘Rekrutacja’.
Jeżeli chodzi o samą stronę, nie jest to jeszcze jej finalna wersja. Pojawi się kilka usprawnień wizualno-technologicznych. Na razie pracujemy nad lepszym formularzem. Jak wszystko dobrze pójdzie będzie można podglądnąć, który w kolejności jest nasz blog i ile zgłoszeń ma dany oceniający.

Pozdrawiam i wraz z ekipą czekamy na wasze kolejne uwagi oraz sugestie odnośnie strony i naszej pracy :)

Komentarzy: 18 »

#15 hack-life.net

amira - 30 grudnia 2007 r.

Kiedy komentarze osiągają rekordowe ilości i coraz więcej osób próbuje nas krytykować bez podania powodu, tym bardziej pamięta się o aktualizacji. Może więcej przykładów naszej pracy pozwoli Wam na dobre wyrobić sobie opinie, którą poprzeć będziecie mogli konstruktywną krytyką.

”Lifehack to nurt w amerykańskim życiu społecznym polegającym na upraszczaniu sobie życia przez używanie skryptów, programów czy nawet przyzwyczajeń. W sieci istnieje wiele blogów poświęconych temu zagadnieniu, lecz w polskojęzycznym necie jest to na razie jedyny aktualizowany obecnie. Chcę stworzyć vortal o lifehacku, gdzie każdy będzie mógł pisać notki, jednak te najlepsze będą publikowane. (…)”

Czytaj dalej »

Komentarzy: 15 »

#14 kaska127.bloog.pl

truscava - 29 grudnia 2007 r.

Rozleniwiłam się przez te Święta. Cóż, przyjmijcie zatem moje szczere przeprosiny, zróbcie sobie kubek ciepłej herbaty i razem ze mną zanurzcie się w świecie Kasi…

Czytaj dalej »

Komentarzy: 27 »

#13 milczac.blog.

amira - 26 grudnia 2007 r.

Nawet w Święta nas – ekipę – poganiacie do pracy. Trzeba sprostać Waszym oczekiwaniom i tak w ostatni dzień Świąt podaję Wam na tacy świeżutką ocenę. Milcząca, nie dziwię się, że tak się zaangażowałaś w śledzenie naszego serwisu. Czekałaś na swoją kolej!

Czytaj dalej »

Komentarzy: 31 »

#12

amira - 19 grudnia 2007 r.

Nastraszono mnie, że mam do czynienia z profesjonalistą. Trochę zestresowana usłyszałam radę, że mam podejść do tego jak przypadkowa czytelniczka. No dobra, tak zrobię.

Czytaj dalej »

Komentarzy: 29 »

#11 kochamy-kochac.blog.

amira - 19 grudnia 2007 r.

Muszę przyznać, że celowo odkładałam tą ocenę w czasie, bo nie byłam do końca pewna, co chcę napisać. Twój blog robi bardzo złe pierwsze wrażenie i to mnie zbija z tropu. Ostatnio przekonałam się, że nawet na Onecie można mieć fajnie zrobionego bloga, dlatego tym bardziej nie daruję.

Czytaj dalej »

Komentarzy: 3 »

O serwisie OCENY.org

Witamy na stronie z ocenami. Nie jest to kolejny serwis, na którym przeczytasz tylko o tym, co doskonale wiesz o swoim blogu. Tutaj nikt nie zmiesza Cię z błotem używając brzydkich słów...

Oceny.org to nowe spojrzenie na ocenianie blogów. :) Nieważne gdzie masz bloga - może to być blog, mylog, eblog, ownlog, onetblog lub jakikolwiek inny. Zadbamy, aby to, co napiszemy na temat Twojej strony było obrazem tego, jak jest postrzegana a nasze uwagi i podpowiedzi okazywały się użyteczne.